Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
AM TechnologiesAM Technologies
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 22DC594/62B + zmieniarka DC 022

03 Sty 2007 07:45 2185 6
  • Poziom 11  
    Podłączyłem zmieniarkę do radia i mam mały problem. Wysuwa się tylko magazynek ze zmieniacza, natomiast nie reaguje na sterowanie.
    Jest to moja pierwsza zmieniarka, więc nie bardzo wiem o co chodzi.
    Kabel sprawdzony zgodnie z opisem który znalazłem w necie.
    Zastanawiam się czy może trzeba wejść w tryb programowania w radiu aby odblokować żródło cd?
    Zmieniara kupiona na allegro podobno sprawna.
    Pomóżcie!!
    [/b]

Dodano po 1 [godziny] 11 [minuty]:

Wnoszę poprawkę radiootwarzacz to Radiosat 6010 22DC459/62L
  • AM TechnologiesAM Technologies
  • Poziom 20  
    A czy radio widzi tą zmieniarkę ?
  • AM TechnologiesAM Technologies
  • Poziom 11  
    Chyba nie na zmieniarce jest dioda, chyba powinna świecić, ale ona się nie pali. W radiu nie mam możliwości przełączenia żródła na cd. Na kasetę mogę przełączyć.
  • Poziom 43  
    A postawowe pytanie, czy na radiu jest napis CD Changer.... ? Może to głupio brzmi ale spotkałem się z kilkoma radiami z tej serii i mimo tego samego 22DC594 różniły się literką po 62, jedne obsługiwały zmieniarkę a inne nie.

SławeK
  • Poziom 11  
    To radyjko napewno steruje zmieniarką
  • Poziom 2  
    Nie chciał bym Cię martwić ale wydaje mi sie że wcisneli Ci szajs ...... ponieważ jęśli wysuwa sie magazynek a nie reaguje na sterowanie to mi się wydaje że zmieniarka jest trefna.... ja miałem ten sam problem Sony CDX 646 kupiłem z kumplem 2 sztuki i jedna zachowywała się tak samo jak twoja pozdrawiam...

szechran
  • Poziom 43  
    Z tymi podobno sprawnymi bywa różnie, podobnie z opisami znalezionymi w necie. My polecamy sprawdzoną stronę kolegi Leszka, jest w postach wyróżnionych na początku działu.
    Pozostaje sprawdzić czy zgodnie z opisem kabla na tej stronie dochodzi do zmieniarki masa i zasilanie. Potem już tylko naprawa, trudno powiedzieć czy radia czy zmieniarki. Musiałbym to mieć na stole, zobaczyć oscyloskopem czy jest komunikacja, podstawić drugą zmieniarkę i wyszła by jej sprawność. Taka szybka logika, jeśli oddaje magazynek to znaczy że zasilanie ma a skoro nie pozwala się przełączyć na obsługę zmieniarki to znaczy że procesory radia i zmieniarki się nie widzą.

SławeK