Z racji że wyszukiwarka jest wyłączona a nie mam ochoty na przeglądanie wszystkich stronek krótkie pytanie wgranie biosu do tej płytki niby nic trudnego pod warunkiem że plik z biosem nazywa się A7V880.ROM a co zrobić gdy plik nazywa się 1010.005(jest to jak na razie najnowsza wersja biosu nie stety beta) a muszę ją spróbować wgrać bo płyta mi wariuje z prockiem czasem się restnie co jest naprawdę wkużające.
Najpierw myślałem żeby po prostu zmienić nazwę pliku i rozszerzenia ale to trochę ryzykowne.
Czekam na sugestie może ktoś już cos takiego robił .
Najpierw myślałem żeby po prostu zmienić nazwę pliku i rozszerzenia ale to trochę ryzykowne.
Czekam na sugestie może ktoś już cos takiego robił .