jak w temacie nie drukuje nibieskiego...Wydaje mi się że chyba coś zaschło bo inne sa ok...nawet jak orzyłoże papier to nie wylatuje niebieski...Wlałem jakiegoś płynu udrażniającego ale to nie poomgło zbyt wiele....własnie zamówiłem drugi niby jkiś lepszy....drukarka ma dopiero rok i miała nalewany tusz z butelek i wszystko było ok aż coś sięstało....co to może byc???zaschło?popsuło się cos???coś mi nie pasuje skoro działałało i nagle przestało.....i nalałem swieżego tuszu i po chwili pojemniki z tuszem zrobiły się lekkie(tak jak by ten tusz gdzieś uleciał)......naprawde nie wiem co jest....prosze o fachowe porady jak z tym dalej postapić i co dalej robic.....
pozdrawiam
pozdrawiam