Witam mój problem polega na tm że stacja nie chce odtwarzać płytek CD. Wymieniłem już laser ale to samo, stacja wykrywa płytkę kręci ją ale nie może odtworzyć utworów czasami się zdarzało że chwyciło i utwór leciał ale nie było dzwięku. Zauważułem że laser się nie posówa po szynie nawet gdy zmieniam utwór np z 1 na 13 itp. nawet w tedy gdy zegar pokazywał czas jak długo piosenka leci ale i tak nie było dzwięku. w załączniku przesyłam filmik i zdjęcie płyty głównej. pliki należy rozkompresować do jednego folderu. Pozdrawiam i proszę o odpowiedz