Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzedam Wzmacniacz DIORA WS-504B!

schaido 04 Sty 2007 20:16 4731 0
  • #1 04 Sty 2007 20:16
    schaido
    Poziom 10  

WITAM!

Jak w temacie!

Mam do sprzdedania wzmacniacz DIORA WS-504B + PILOT! PO TUNNINGU!!

Teraz krótki opis:

Napisałem, że jest to wzmacniacz WS-504B choć nie mam napisanego "B" ale z tego co wiem wersja wzmacniacza z literką "B" w nazwie posiadają wyjście do zasilania Equalizera firmy Diora i właśnie je posiada :))

Jest to zwyczajny wzmacniacz STEREO o mocy 2x80W RMS przy 8 Ohmach, po reszte odsyłam na strone www.diora.mxc.pl..

A treaz troche o moim TUNINGU:

Wzmacniacz posiada prwaie wszystkie diody zamienione na niebieskie 3mm bardzo jasne (z orginałów pozostały diody od sygnalizacji STAND BY i MON/EQ)

W przedwzmacniaczu zostały zmienione wszystkie kondensatory w torach foni z 2,2uF na 4,7uF co zwiększyło pasmo przenoszenia

Następnie zamieniłem orginalne wzmacniacze operacyjne wydajniejszymi NE5532, co wiązało sie ze zbudowaniem nowych stabilizatorów napiecia bo orginalne sie paliły!

WZMACNIACZ SPRAWNY W 99%!!!

Wiecej INFO prosze pytać osobiście na maila: schaido(malpa)tlen.pl, lub telefonicznie: 609271634 bądx na gadu: 4405349

Dziekuje i pozdrawiam
    MICHAŁ KICKA

P.S.:
    Kolor to czarny antracyt ze złotymi napisami :)) PIEKNY!!

Witam!

Dodam jeszcze pare informacji, ponieważ jak pisałem tą wiadomość musiałem się spieszyć.

CENA: minimum 300zł, jak właśnie za tyle średnio chodzą na allegro seryjne, czy się nie opłaca???? Pomyśl sam!

A jak lubisz kombinowac z elektroniką to powiem tyle, jeszcze sporo rzeczy mozna pozmieniać w tym wzmacniaczu by poprawić jego jakość odtwarzania i wzmacniania audio, ewentualnie moge dołozyć własne innowacyjne rozwiązania, oraz takie co i w internecie sie znalazły jak np. wymiana kondensatorów i diód w zasilaczu, itp TO WSZYSTKO GRATIS!

TERAZ WYJAŚNIAM CZEMU SPRAWNY NA 99%:
    otórz w jedynym kanale(lewym) są nie wielkie szelesty, wporównaniu z drugim grającym ZAJEFAJNIE, przy cichym słuchaniu z bliskiej odległości od kolumn. Niestety nie posiadam tak dobrego sprzętu ani audio (chodzi o kolumny) lub jako elektornicznego (nie mam ani generatorów ani oscyloskopów). Dla elektronika lubiącego sie bawic w takie zabawy nie powinno byc problemu Smile

Stan zewnetrzny oceniam na bardzo dobry, panel frontowy nawet na genialny, narmą jest zarysowania górnej cześci obudowy od stawiania sprzetu, ale wystarczy troche papieru i spraya czarnego i jak nówka sztuka, posiada w jednym rogu większe zarysowanie bo sprawdzałem czy zejdzie lakier papierem ściernym zwykłym, i stego wynika że tak:D

NO I TERAZ NAJWAŻNIEJSZE:
    niesprzedaje wzmacniacza spowodu że mi sie znudził czy źle grał, czy moze popsuty jest! Sprzedaje poniewż koncze w tym roku tech. elektroniczne i samodzielenie chciałbym zbudować wzmacniacz sprawdzając swoje umiejętności!

DZIĘKUJE jak komóś się chciało tyle czytac, ale o tym wzmacniaczu nie można mało napisać

POZDRAWIAM <<Schaido>> Michał Kicka

Scalono 2 post [lechm56]