Kupiłem urządzenie wielofunkcyjne HP z kartą sieciową. W domu mam dostęp do internetu radiowego poprzez modem radiowy D-link który następnie jest rozprowadzony poprzez rozdzielacz do kilku pokoi. Jak włączyłem drukarkę do tej sieci to mogę drukować ale nie mogę połaczyć się z internetem i odwrotnie jak zmienie ustawienia. Wiem że trzeba coś pozmieniać ale nie wiem dokładnie co ( coś z adresem IP ).