Witam!
Po długich rozmyślaniach na temat wyboru boxa do Nokii postawiłem na Mt-boxa. I tutaj pojawiły się pierwsze problemy.
Przypadek z 6230i na PL, używałem kilku wersji softu i na każdej wyrzucało mi ze Mt-box nie może odnaleźć głównego flasha, gdzie tornado z tej samej paczki ładował flasha bez problemu (inna rzecz, że nie dał rady z PMM).
Następny przypadek z 2610 też na PL, pełna komunikacja, czyta fona i zabotować go nie dał rady i klapa.
Na koniec chciałem postawić nowego flasha w 7110 i d..., mimo że tel. sprawny to go nie dał rady zrobić.
I co Wy na to?
Wszystko to przypadek?
Miał ktoś podobne przypadki z tym boxem? Może problem tkwi w instalce 1,26?
Same znaki zapytania, bo nie wiem co o nim sądzić, na chwilę obecną to Jaf zdaje się być trochę do przodu bo robi czesc ASIC 11 do 2310 włącznie.
Wdzięczny będę za wszelkie sugestie i komentarze.
Pozdrawiam, Martingie.
Po długich rozmyślaniach na temat wyboru boxa do Nokii postawiłem na Mt-boxa. I tutaj pojawiły się pierwsze problemy.
Przypadek z 6230i na PL, używałem kilku wersji softu i na każdej wyrzucało mi ze Mt-box nie może odnaleźć głównego flasha, gdzie tornado z tej samej paczki ładował flasha bez problemu (inna rzecz, że nie dał rady z PMM).
Następny przypadek z 2610 też na PL, pełna komunikacja, czyta fona i zabotować go nie dał rady i klapa.
Na koniec chciałem postawić nowego flasha w 7110 i d..., mimo że tel. sprawny to go nie dał rady zrobić.
I co Wy na to?
Wszystko to przypadek?
Miał ktoś podobne przypadki z tym boxem? Może problem tkwi w instalce 1,26?
Same znaki zapytania, bo nie wiem co o nim sądzić, na chwilę obecną to Jaf zdaje się być trochę do przodu bo robi czesc ASIC 11 do 2310 włącznie.
Wdzięczny będę za wszelkie sugestie i komentarze.
Pozdrawiam, Martingie.