Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Oda Surround 5.1

rajtuz 13 Sty 2007 21:02 4233 8
  • #1 13 Sty 2007 21:02
    rajtuz
    Poziom 9  

Witam!
    Kupilem u kolegi wzmacniacz samochodowy blaupunkt oda surround 5.1
    i mam z nim spory problem mianowicie:
    - wzmacniacz jest chyba sprawny, wlacza sie, jak podepne "muzyke" np z kompa do (wyjscia) sygnalu ze wzmacniacza to nawet cos gra ale nie dali mi do niego pilota i nie moge podglosnic.
    Da sie to jakos podgłosnic bez pilota? albo jak "dorobic" do tego jakis pilot, bo tam nawet nie ma czujnika podczerwieni. On chyba na jakims kablu musial byc.
    Gdzie tam jest wyjscie subwofera?
    Tych normalnych pod srubki jest 5 a gdzie ten 1 (subwofer)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

0 8
  • #2 13 Sty 2007 22:25
    Andiv
    Poziom 32  

Podgłośnić możesz źródłem dźwięku, w twoim przypadku głośność zwiększasz programowo, za pomocą odtwarzacza.

Swoją drogą trochę interpunkcji by się przydało, strasznie się czyta ten bełkot.

0
  • #3 14 Sty 2007 11:18
    rajtuz
    Poziom 9  

nie wydaje mi sie ze zrudlem dzwieku, jezeli tak to on praktycznie nic nie wzmacnia.
    a gdzie jest wyjscie na subwoofer?

0
  • Pomocny post
    #4 14 Sty 2007 14:00
    Andiv
    Poziom 32  

Jednak po poszperaniu trochę okazuje się, że ten wzmacniacz jest z bardzo wysokiej półki. Powinien mieć bezprzewodowy panel dotykowy. Jego cena to prawie 5000zł, w polsce chyba raczej, rzadko spotykany. Więcej informacji niestety nie mam :(

0
  • #5 14 Sty 2007 21:46
    rajtuz
    Poziom 9  

to mam problem :cry:
    dzieki

0
  • #6 11 Mar 2007 22:06
    mike83tm
    Poziom 16  

Mam prośbę tez mam Ode i nie wiem dlaczego w stanie czuwania pobiera mi 1,7 A. Mógłbyś zmierzyć ile ci pobiera twoja Oda. Z tego co widzę w swojej Odzie to jest wejście optyczne i wejście na pilota, ale nie mam pilota. Regulacje dokonuje się trzema potencjometrami. U mni narazie tylko 1 kanał działa.

0
  • #7 19 Cze 2008 13:40
    gala
    Poziom 10  

Witam panowie!!!!
    Mam zamiar kupić taki wzmacniacz, ale nie wiem czy warto, i nie bardzo wiem jak go podłączyć. Bardzo proszę o jakieś opinie na temat tego wzmacniacza (jego parametry, jaką ma moc, i czy ładnie gra).
    Z góry dzięki i pozdro.

0
  • #8 19 Cze 2008 13:45
    SlaweK
    Poziom 43  

Fachowcy sprzęt naprawiają i nie lubią wystawiać opinii sflustrowanym klientom. Jeden lub czerwone a innemu podoba się czekoladowe... Skoro sporo kosztuje to pewnie i gra, resztę odpowiedzi powinieneś znaleść w instrukcji obsługi bo bez takiej nie kupowałbym drogiego i zaawansowanego sprzętu.

SławeK

0
  • #9 19 Cze 2008 17:37
    milejow
    Poziom 42  

Nic nie zrobisz bez panela dotykowego,grzecznie podziekuj,,koledze,,za wprowadzenie w blad i popros o zwrot pieniazkow za niekompletny(czytaj bezurzyteczny)wzmacniacz.Na pewnym serwisie aukcyjnym kompletny sprzet jest dostepny za 400-600zl.Jesli nawet sterownik jest mozliwy do wykonania,to kosztowac bedzie chyba wiecej niz wspomniany sprzet z aukcji.

0
  Szukaj w 5mln produktów