witam wszystkich potrzebny mi generator liczb pseudolosowych mam zrobic symulacje w LTSpice SwCadIII kompletnie nie wiem jak sie zabrac prawdopodobnie bedzie to na przerzutnikach typu D i na wyjsciu exor do pierwszego przerzutnika ale nei wiem jak w tym programie podac na wescie na zegar jak zrobic wyjscie co to powinno byc na wyjsci Pomocy jezeli ma ktos inny pomysl niz na przerzutnikach prosze o pomoc:) Dzieki z gory za pomoc Pozdrawiam Darek