Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobór anteny do karty TV i slabego sygnalu

sheliak 14 Sty 2007 15:08 708 2
  • #1 14 Sty 2007 15:08
    sheliak
    Poziom 9  

Witam

DO MODERATORÓW. Wiem ze juz taki temat jest na forum jednak nie ma w nim wyjasnione to co mi chodzi...

Szukam jak najlepszej anteny do swoich warunków odbioru. Chwilowo mam stary tuner telewizyjny w komputerze i chyba zmienie go na leadtek TV 2000 XP Expert, ale chcialbym znalezc jak najlepsza antene do odbioru wewnetrznego. Z tego co sie zdazylem zorientowac to najlepszy sygnal antenowy jest po drugiej stronie budynku, nie chce ciagnac kabli przez cale mieszkanie (bo nie mieszkam u siebie) dlatego szukam anteny ktora moglbym postawic u siebie w pokoju np. na parapecie, i jednoczesnie w miare mozliwosci jak najwiecej kanalow odebrac (zalezy mi na podstawowych kanalach typu TVP1, 2, 3, polsat czy TVN).
    Nie mam pojecia zbytniego o antenach telewizyjnych, ale na allegro jest ich sporo dlatego prosze was o pomoc w wyborze jak najlepszej do w/w warunków. Osobiście myslalem o tej lub tej jednak nie wiem co jest wazne przy wyborze anteny wewnetrznej, czy moc sygnalu wyjscowego czy moze czulosc albo moze jeszcze cos innego...
    Bardzo prosze was o pomoc... Moze moglibyscie zaproponowac jeszcze jakas inna, lepsza z tej gamy anten dostepnych na allegro...

0 2
  • #2 14 Sty 2007 23:40
    sheliak
    Poziom 9  

hmm... nik nie odpowiada na to moje pytania :cry: zaczynam sie zastanawiac czy zadalem tak trudne? czy tak glupie? :oops:

0
  • #3 15 Sty 2007 07:31
    rserej
    Poziom 18  

Nikt Ci raczej precyzyjnie na to pytanie nie odpowie,bo niema anten idealnych które w każdych warunkach spełniają swoją role.Ja raczej proponuje ci udać się do sklepu z antenami i dogadać się ze sprzedawcą że jeśli antena nie spełni twoich oczekiwań to ją zwrócisz lub wymienisz na inną.Kupując na alegro nie masz tej możliwości.

0