logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Instalacja SSH na Windows XP – jaki klient lub serwer wybrać i jak skonfigurować?

forestx 14 Sty 2007 21:40 1548 4
REKLAMA
  • #1 3446986
    forestx
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 4340
    Pomógł: 299
    Ocena: 496
    Rozłożył mi się laptop na którym miałem suse, a mam troche "zdalnej" pracy. Jak zainstalować ssh pod XP?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3447001
    gallus [pl]
    Poziom 31  
    Posty: 1199
    Pomógł: 185
    Ocena: 77
    Ale co...? potrzebujesz klienta to chyba najlepszy to Putty (oczywiście dla Win)
  • REKLAMA
  • #3 3447192
    forestx
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 4340
    Pomógł: 299
    Ocena: 496
    Powolutku: jak zainstalować "cuś' pod XP, co pozwoli mi na zdalny dostęp przez ssh. Putty - OK jest jakiś punkt zaczepienia dla googla. Rzuć jakimś linkiem może?
  • REKLAMA
  • #4 3447204
    gallus [pl]
    Poziom 31  
    Posty: 1199
    Pomógł: 185
    Ocena: 77
    na ssh się nie znam ale tu masz opis konfiguracji puttiego
  • #5 3447224
    forestx
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 4340
    Pomógł: 299
    Ocena: 496
    Ok i wszystko jasne.
    Dzięki serdeczne.
REKLAMA