#1 3446986 14 Sty 2007 21:40 forestx forestx Spoczywaj w Pokoju Posty: 4340 Pomógł: 299 Ocena: 496 Autor tematu Post #1 3446986 14 Sty 2007 21:40 Rozłożył mi się laptop na którym miałem suse, a mam troche "zdalnej" pracy. Jak zainstalować ssh pod XP?
Pomocny post #2 3447001 14 Sty 2007 21:42 gallus [pl] gallus [pl] Poziom 31 Posty: 1199 Pomógł: 185 Ocena: 77 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 3447001 14 Sty 2007 21:42 Ale co...? potrzebujesz klienta to chyba najlepszy to Putty (oczywiście dla Win)
#3 3447192 14 Sty 2007 22:16 forestx forestx Spoczywaj w Pokoju Posty: 4340 Pomógł: 299 Ocena: 496 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3447192 14 Sty 2007 22:16 Powolutku: jak zainstalować "cuś' pod XP, co pozwoli mi na zdalny dostęp przez ssh. Putty - OK jest jakiś punkt zaczepienia dla googla. Rzuć jakimś linkiem może?
#4 3447204 14 Sty 2007 22:20 gallus [pl] gallus [pl] Poziom 31 Posty: 1199 Pomógł: 185 Ocena: 77 Pomocny post? (0) Post #4 3447204 14 Sty 2007 22:20 na ssh się nie znam ale tu masz opis konfiguracji puttiego
#5 3447224 14 Sty 2007 22:24 forestx forestx Spoczywaj w Pokoju Posty: 4340 Pomógł: 299 Ocena: 496 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 3447224 14 Sty 2007 22:24 Ok i wszystko jasne. Dzięki serdeczne.