Po ostatniej wymianie łożysk bębna myślałem że na jakiś czas pralką będzie interesoweć się tylko żona, ale niestety. Moim problemem jest wirowanie którego nie ma. Pompka wypompowywuje wodę, hydrostat działa prawidłowo ( przemierzony ), przycisk wyłączenia wirowania ma przejście. Tyle udało mi się sprawdzić. Moja prośba o poradę czy są może jakieś typowe usterki jak opisane powyżej lub ktoś może miał podobny problem. Pozdrawiam.