Witam!
moge zakupic w/w telefon za grosze z tym ze bez baterii baterię mam tylko że z innego telefonu (ale 2,4V) z tym że w xalio bateria jest podłączona 3pinowym złączem moja ma tylko + i - i nic więcej.
Znalazłem instrukcję ale tam nie ma opisu który jest "+" a który "-" no i do czego jest ten 3ci kabelek?
Moze ktos ma taki telefon i mógłby mi opisać np od lewej który jest który...?
Z góry dzięki za pomoc!
moge zakupic w/w telefon za grosze z tym ze bez baterii baterię mam tylko że z innego telefonu (ale 2,4V) z tym że w xalio bateria jest podłączona 3pinowym złączem moja ma tylko + i - i nic więcej.
Znalazłem instrukcję ale tam nie ma opisu który jest "+" a który "-" no i do czego jest ten 3ci kabelek?
Moze ktos ma taki telefon i mógłby mi opisać np od lewej który jest który...?
Z góry dzięki za pomoc!