logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Whirlpool AWT 2240-400 - brak wirowania i niepełne wypompowanie wody

megi82 16 Sty 2007 15:25 6734 4
REKLAMA
  • #1 3449186
    megi82
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    czy możecie udzielić mi informacji co stało się z moją pralką, ostatnio przestała całkowicie wirować i nie wypompowuje do końca wody, reszta programów działa bez zarzutu, pierze, grzeje wodę , wypompowuje.
    Czy zaistniała usterka spowodowana jest programatorem, czy raczej powinnam gdzieś indziej doszukiwać się problemu??

    Przeniosłem z AGD.
    <skryn>
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3449191
    eeban
    Specjalista AGD
    Posty: 6425
    Pomógł: 385
    Ocena: 1497
    pewnie monetą wewnątrz pompy
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 3449704
    staszekf
    Poziom 33  
    Posty: 1930
    Pomógł: 204
    Ocena: 498
    Ten silnik nie ma szczotek ale proponuje wymienić silniczek pompy bo już jest na wykończeniu oraz przeczyścić komore hydrostatu znajduje sie po lewej stronie pralki jak odkręcisz lewy bok pralki, będziesz miał również dostep do pompy. W następnej kolejności wymiana kondensatora 16µF. Powodzenia
  • #5 3463178
    megi82
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    dziękuję za pomoc , skarpetka w pompie :) wyjełam i działczy, dzięks za pomoc.
REKLAMA