czy możecie udzielić mi informacji co stało się z moją pralką, ostatnio przestała całkowicie wirować i nie wypompowuje do końca wody, reszta programów działa bez zarzutu, pierze, grzeje wodę , wypompowuje.
Czy zaistniała usterka spowodowana jest programatorem, czy raczej powinnam gdzieś indziej doszukiwać się problemu??
Przeniosłem z AGD.
<skryn>
Czy zaistniała usterka spowodowana jest programatorem, czy raczej powinnam gdzieś indziej doszukiwać się problemu??
Przeniosłem z AGD.
<skryn>