Witam
Zakupiłem ostatnio nagrywarkę dvd z wszystkimi funkcjami:)
jednak mam problem z wypaleniem płyt cd audio z prędkością 8X min to 16x a ja musze wypalać z prędkością 8x gdzie można to zmienić lub jakiego programu użyć ? dodam ze chciałbym ze by to był nero ze względu na funkcje normalizacji głośności utworów
pozdrawiam
Zakupiłem ostatnio nagrywarkę dvd z wszystkimi funkcjami:)
jednak mam problem z wypaleniem płyt cd audio z prędkością 8X min to 16x a ja musze wypalać z prędkością 8x gdzie można to zmienić lub jakiego programu użyć ? dodam ze chciałbym ze by to był nero ze względu na funkcje normalizacji głośności utworów
pozdrawiam