logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Whirlpool AWM 367 - pralka przestaje prać, pomaga restart. Co może być przyczyną?

macak 17 Sty 2007 12:24 1324 5
REKLAMA
  • #1 3452935
    macak
    Poziom 10  
    Posty: 46
    Ocena: 8
    Mam pralkę Whirpool AM 367 co jakiś czas pralką przestaje prać. Pomaga wyłączenie i włączenie jej przyciskiem start. Po tej czynnści pralka dalej pierze do momentu następnego zaiweszenia się.
    Czy ktoś może wie jaka jest przyczyna takich objawów ?
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 3452970
    staszekf
    Poziom 33  
    Posty: 1930
    Pomógł: 204
    Ocena: 498
    Koniecznie należy przeczyścić wszyskie połączenia konektorowe oraz złącza elektryczne .Powodzenia.
  • REKLAMA
  • #3 3453335
    macak
    Poziom 10  
    Posty: 46
    Ocena: 8
    Zauważyłem również że podczas prania z węża odpływowego powoli wylatuje woda mimo że wąż jest usytuowany wysoko
  • REKLAMA
  • #4 3453643
    staszekf
    Poziom 33  
    Posty: 1930
    Pomógł: 204
    Ocena: 498
    Sprawdź układ wodny a mianowicie wąż łączący zbiornik z pompą sam filtr oraz wąż odływowy a ostatecznie wymień silnik pomy . W wężach mogą znajdowac sie drobne rzeczy takie jak skarpetki chusteczki itp. Powodzenia.
  • REKLAMA
  • #5 3454902
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #6 3455357
    macak
    Poziom 10  
    Posty: 46
    Ocena: 8
    Problem został rozwiązany pralka przestała wybierac wodę więc rozebrałem odpływ w węży łączącym zbiornik z pompą utknęła dziecieca skarpetka.
    Dziekuję wszystkim za porady
REKLAMA