Mam pralkę Whirpool AM 367 co jakiś czas pralką przestaje prać. Pomaga wyłączenie i włączenie jej przyciskiem start. Po tej czynnści pralka dalej pierze do momentu następnego zaiweszenia się.
Czy ktoś może wie jaka jest przyczyna takich objawów ?
Pozdrawiam
Czy ktoś może wie jaka jest przyczyna takich objawów ?
Pozdrawiam