Radyjko po podłączeniu włącza sie lecz na wyświetlaczu pojawia się tun err, odtwarzacz CD podobny przypadek. Wylutowałem głowice i wszystko co wisi na szynie i dalej to samo. Stabilizatory OK. Udało uruchomić się CD kilka razy i pracowało poprawnie. Straciłem siły i prosze o sugestie, może schemat lub płyte główną.