Gdzie moge znalezc soft 5.02 zeby mi cyfra chodzila nie moge zciagnac z nieba bo przyciski nie dzialaja. pomozcie
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamtomcioxxxx napisał:Gdzie moge znalezc soft 5.02 zeby mi cyfra chodzila nie moge zciagnac z nieba bo przyciski nie dzialaja. pomozcie
MARKO13 napisał:lev3, to jest tuner 3010 jak była robiona przeróbka to na płycie głównej od spodu tam jest układ do czytnika kart.pozdrawiam.....
ps.o ile dobrze pamiętam to była podniesiona 5 nużka scalaka i wlutowany kondesator 100pf