Witam
Nabyłem okazyjnie philipsa 3010 chiałbym sobie na nim oglądać na spliterku cyfre tylko pojawił się problem. W tunerze był wgrany jakiś soft 3.25 i lista fta po włożeniu karty cyfry chodziły te programy ale nie dało się z menu włączyć "znajdz kanały" chciałem sprwadzić czy bedą chodziły programy z cyfry jak również nie wiem czemu nie wgrywała mi się lista z cyfrą+. No więc wgrałem mu orginalny soft 5.02 ale po włożeniu karty cyfry+ pisze "sprawdz karte klucz" i nic nie maoża zrobić .Czy da się jakoś go uruchomić na innym sofcie lub jakoś inaczej żeby ruszyła mi orginalna karta cyfry+. Byłbym wdzięczny za pomoc.
Nabyłem okazyjnie philipsa 3010 chiałbym sobie na nim oglądać na spliterku cyfre tylko pojawił się problem. W tunerze był wgrany jakiś soft 3.25 i lista fta po włożeniu karty cyfry chodziły te programy ale nie dało się z menu włączyć "znajdz kanały" chciałem sprwadzić czy bedą chodziły programy z cyfry jak również nie wiem czemu nie wgrywała mi się lista z cyfrą+. No więc wgrałem mu orginalny soft 5.02 ale po włożeniu karty cyfry+ pisze "sprawdz karte klucz" i nic nie maoża zrobić .Czy da się jakoś go uruchomić na innym sofcie lub jakoś inaczej żeby ruszyła mi orginalna karta cyfry+. Byłbym wdzięczny za pomoc.