Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brama automatyczna CRAWFORD

19 Sty 2007 12:21 4061 4
  • Poziom 21  
    Witam!!!
    Mam taki problem, że potrzebuję domontować lampki (sygnalizatory) do tej bramy i nie bardzo mam pomysł jak? W razie awarii czy zastopowania chcę aby zaświeciła się czerwona lampka sygnalizująca o nie całkowitym otwarciu bramy lub zaniku prądu, a zielona w momencie całkowitego otwarcia. Gdzie można zdobyć dokumentacje do bram CRAWFORDA a najgorsze że nie wiem gdzie odczytać model centralki, bo mam nadzieje że można tam się podpiąć z tym pomysłem?
    Proszę o kontakt lub porady może jest ktoś na forum co zajmował się takim problemem.
    Dzięki.
  • Poziom 25  
    Witam.Proponuję skontaktować się z przedstawicielem firmy CRAWFORD w naszym kraju, mają stronę internetową.Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    NIe znam schematu tej elektornicznego tej bramy ale zajmuje sie montazem tego typu zabawek. Kwestie zaniku napiecia bardzo latwo mozna zrobic stosujac np przekaznik przełaczalny zasilany z plyty sterownika w momencie zaniku 230V on zmieni pozycje i zamknie obwod oswietlenia awaryjnego pewnie z jakiegos akumulatora , mozna to samo zrobic za pomoca prostego ukladu na tranzystorze, natomiast sprawa otwarcia czesciowego i sygnalizacji tez prosto mozna objesc i dorobic sygnalizacje, nie wiem tylko czy to masz do bramy przesuwnej czy skrzydlowej? Napisz jaki rodzaj bramy to pomyslimy.
  • Poziom 21  
    Witam!
    A więc jest to brama garażowa - sekcyjna. - górna, z poziomo ułożonych segmentów połączonych specjalnymi zawiasami, które podczas otwierania są podnoszone i wciągane pod sufit. Szyny umieszczone po bokach bramy zapewniają jej płynny i cichy ruch.

Brama automatyczna CRAWFORD[/img]