Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brama automatyczna CRAWFORD

dpELEKTRONIK 19 Jan 2007 12:21 4217 4
    dpELEKTRONIK
    Level 21  
    Witam!!!
    Mam taki problem, że potrzebuję domontować lampki (sygnalizatory) do tej bramy i nie bardzo mam pomysł jak? W razie awarii czy zastopowania chcę aby zaświeciła się czerwona lampka sygnalizująca o nie całkowitym otwarciu bramy lub zaniku prądu, a zielona w momencie całkowitego otwarcia. Gdzie można zdobyć dokumentacje do bram CRAWFORDA a najgorsze że nie wiem gdzie odczytać model centralki, bo mam nadzieje że można tam się podpiąć z tym pomysłem?
    Proszę o kontakt lub porady może jest ktoś na forum co zajmował się takim problemem.
    Dzięki.
    kwak80
    Level 11  
    NIe znam schematu tej elektornicznego tej bramy ale zajmuje sie montazem tego typu zabawek. Kwestie zaniku napiecia bardzo latwo mozna zrobic stosujac np przekaznik przełaczalny zasilany z plyty sterownika w momencie zaniku 230V on zmieni pozycje i zamknie obwod oswietlenia awaryjnego pewnie z jakiegos akumulatora , mozna to samo zrobic za pomoca prostego ukladu na tranzystorze, natomiast sprawa otwarcia czesciowego i sygnalizacji tez prosto mozna objesc i dorobic sygnalizacje, nie wiem tylko czy to masz do bramy przesuwnej czy skrzydlowej? Napisz jaki rodzaj bramy to pomyslimy.
    dpELEKTRONIK
    Level 21  
    Witam!
    A więc jest to brama garażowa - sekcyjna. - górna, z poziomo ułożonych segmentów połączonych specjalnymi zawiasami, które podczas otwierania są podnoszone i wciągane pod sufit. Szyny umieszczone po bokach bramy zapewniają jej płynny i cichy ruch.

Brama automatyczna CRAWFORD[/img]