witam!
bardzo prosze o doradzenie mi jaki wzmacniacz mam wybrac do tych kolumienek jedna kolumienka wyglada tak
alphard ps 15 300/600 watt
tonsil gdwt 12/19 150 watt
zwrotnica
jedna kolumna ma 8 Ω mam 4 takie kolumny chce je podlaczyc rownolegle czyli 4Ω na strone jaki wzmacniacz do 800zl najlepiej kupic???moze byc to nowy albo uzywany wzmacniacz nie ma roznicy.
Zestaw na estrade.Bardzo prosze o odpowiedz i rozwiniecie tematu.Pozdrawiam
bardzo prosze o doradzenie mi jaki wzmacniacz mam wybrac do tych kolumienek jedna kolumienka wyglada tak
alphard ps 15 300/600 watt
tonsil gdwt 12/19 150 watt
zwrotnica
jedna kolumna ma 8 Ω mam 4 takie kolumny chce je podlaczyc rownolegle czyli 4Ω na strone jaki wzmacniacz do 800zl najlepiej kupic???moze byc to nowy albo uzywany wzmacniacz nie ma roznicy.
Zestaw na estrade.Bardzo prosze o odpowiedz i rozwiniecie tematu.Pozdrawiam