Witam
Mam telefon jak w temacie( Siemens Gigaset 1000S ).Problem jest z wyświetlaczem.W momencie wprowadzania cyfr pierwszą pokazuje nie kompletną, im dalej się wprowadza tym bardziej ledwo co widać i oczywiście wprowadzane znaki na wyświetlaczu co innego pokazują.W stanie czuwania kiedyś wyświetlał znak kółka z kreską oznaczający power.Teraz tego niema.Telefon normalnie funkcjonuje za wyjątkiem tego wyświetlacza.Rozbierałem juz go i patrzyłem czy tasiemki od wyswietlacza się stykają,ale nic nie widać .Wszystko wydaje się być w porządku.Co może być tego przyczyną.
pozdrawiam
Adam
Mam telefon jak w temacie( Siemens Gigaset 1000S ).Problem jest z wyświetlaczem.W momencie wprowadzania cyfr pierwszą pokazuje nie kompletną, im dalej się wprowadza tym bardziej ledwo co widać i oczywiście wprowadzane znaki na wyświetlaczu co innego pokazują.W stanie czuwania kiedyś wyświetlał znak kółka z kreską oznaczający power.Teraz tego niema.Telefon normalnie funkcjonuje za wyjątkiem tego wyświetlacza.Rozbierałem juz go i patrzyłem czy tasiemki od wyswietlacza się stykają,ale nic nie widać .Wszystko wydaje się być w porządku.Co może być tego przyczyną.
pozdrawiam
Adam