Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co sie mogło stac z LANOSEM

19 Sty 2007 21:31 906 4
  • Poziom 10  
    Zaczeło sie od tego ze przyjechałem na parking i po ok.4 godz chcałem odpalic i nie mogłem w końcu odpaliłem ale za każdym razem jak ściągałem nogę z gazu to gasł dojechałem jakos do domu na drugi dzien wszysto dobrze jak niby nic sie nie stało,po tygodniu jazdy znowu to samo rano nie mogłem odpalic i jakos odpaliłem pojechałem do Serwisu stwierdzono ze to pompa wymieniłem pompe po wymianie pompy znowy to samo spatki obrotow i gasniecie silnika i i nie mozna odpalic .Dzisaj zaoserwowałem ze jak zaczyna gasnac to nagle wskazowka paliwa zaczyna opadac do zera i gasnie co moze byc przyczyna ,powiedzano mi ze pompa wymieniłem a jest to samo co było.Jeszcze dodam ze jak nie moge odpalic i przekrecam stacyje to słychac jakies zgrzytanie i trzaski w okolicy skrzynki z bespiecznikami w silniku.
  • Poziom 17  
    To może zajrzyj do tej skrzynki, hmm ?? Nie korciło Cię :)
  • Poziom 22  
    Sprawdź bezpieczniki na którymś z bezpieczników robi się przerwa i zaczyna przerywać , miałem tak kiedyś w golfie i raz działało mi ogrzewanie tylnej szyby a raz nie a winny był bezpiecznik.:)
  • Poziom 10  
    twingo napisał:
    To może zajrzyj do tej skrzynki, hmm ?? Nie korciło Cię :)
    NO zajrzałem i co niby wszystko normalnie .
  • Moderator Samochody
    Sprawdz przewody i kostke które ida do popmy paliwa pod siedzeniem, jesli wskazówka o paliwa Ci opada i auto gasnie w tym czasie znaczy ze gdzies ucieka Ci masa, najlepiej podłącz mase na krótka jest na kazdym metalowym elemencie auta i sprwadz czy dalej gasnie czy nie, ale to kłopoty z masa bankowo.