Przejrzałem dokładnie wszystkie tematy związane z piecami gazowymi JUNKERS'a i mniej więcej znalazłem wątek, który pasuje do problemu, o którym chcę napisać
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic398463.html
Dokładnie chodzi o to, że przy odkręceniu minimalnie kurka ciepłej wody płomień gazu wydaje mi się odpowiedni. Co prawda nie grzeje tej wody, ale wcześniej też tak miał i trzeba mu było troche bardziej tej wody odkręcić.
Gdy zwiększe strumień wody to nie idzie za tym zwiększenie strumienia gazu. Wręcz ten strumień zostaje rozproszony.
Czy to wina sterownika zapłonu, który załatwił sprawę z temacie z linka? Czy może jest jakaś inna przyczyna (np jakąś dyszę trzeba przeczyścić)?
Liczę na Was ludzie!!!
AHA! Ktoś się orientuje ile kosztuje sterownik zapłonu B511-2 (zas 1,5V; nr kat. 8 707 207 118), bo wszędzie gdzie szukałem w necie nie było ceny!
POZDRAWIAM!!!
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic398463.html
Dokładnie chodzi o to, że przy odkręceniu minimalnie kurka ciepłej wody płomień gazu wydaje mi się odpowiedni. Co prawda nie grzeje tej wody, ale wcześniej też tak miał i trzeba mu było troche bardziej tej wody odkręcić.
Gdy zwiększe strumień wody to nie idzie za tym zwiększenie strumienia gazu. Wręcz ten strumień zostaje rozproszony.
Czy to wina sterownika zapłonu, który załatwił sprawę z temacie z linka? Czy może jest jakaś inna przyczyna (np jakąś dyszę trzeba przeczyścić)?
Liczę na Was ludzie!!!
AHA! Ktoś się orientuje ile kosztuje sterownik zapłonu B511-2 (zas 1,5V; nr kat. 8 707 207 118), bo wszędzie gdzie szukałem w necie nie było ceny!
POZDRAWIAM!!!