Witam wszystkich.
Mam do was takie pytanko co powiecie o tej nawigacji przedstawionej na zdjęciu.
Zamontowana jest w aucie Ford Mondeo 2000r. 1.9D
Jakie są szanse na wprowadzenie polskiego softwaru lub polskich map.
W czytniku znajduje się płyta TELE ATLAS Navigation 1999-II (G7) Nederland
Mam do was takie pytanko co powiecie o tej nawigacji przedstawionej na zdjęciu.
Zamontowana jest w aucie Ford Mondeo 2000r. 1.9D
Jakie są szanse na wprowadzenie polskiego softwaru lub polskich map.
W czytniku znajduje się płyta TELE ATLAS Navigation 1999-II (G7) Nederland