Witam.
Zakupiłem taki model nawigacji i mam kilka pytań:
1)Czy oprócz podłączenia zasilania i anteny GPS(jakiego typu?) i załadowania płyty coś jeszcze trzeba zrobić żeby cieszyć się tą zabawką?
2)Jakie mapy należy kupić .Czy od każdego DX bedą chodzić w ,tym od MFD?
3)Czy i jak można podłączyć dodatkowe urządzenia .I jakie ? no i w jaki sposób?
4)Czy i w jaki sposób można zmienić język i oraz oprogramowanie w tym urządzeniu ?No i jakie możliwości ma ten sprzęt.
Zakupiłem taki model nawigacji i mam kilka pytań:
1)Czy oprócz podłączenia zasilania i anteny GPS(jakiego typu?) i załadowania płyty coś jeszcze trzeba zrobić żeby cieszyć się tą zabawką?
2)Jakie mapy należy kupić .Czy od każdego DX bedą chodzić w ,tym od MFD?
3)Czy i jak można podłączyć dodatkowe urządzenia .I jakie ? no i w jaki sposób?
4)Czy i w jaki sposób można zmienić język i oraz oprogramowanie w tym urządzeniu ?No i jakie możliwości ma ten sprzęt.