Witam !
Kupilem karte do SE p900. Karta jest Memory Stick Duo klasyczna bez zadnych PRO czy costam. Karta ma 128MB pamieci i z tym co zdazylem poszukac w necie powinna z moim SE chodzic. Jak wsadzam karte do telefony wyskakuje odrazy Disk Corrupt i nic sie nie da zrobic, zadne formatowanie nic nie dziala. Po wsadzeniu do czytnika do laptopa karta sie wykrywa, formatuje, kopiuje dane i kasuje.
Czy trzeba ja jakos specjalnie formatowac ??
Moze jakis soft do Sony ??
Pozdrawiam
Kupilem karte do SE p900. Karta jest Memory Stick Duo klasyczna bez zadnych PRO czy costam. Karta ma 128MB pamieci i z tym co zdazylem poszukac w necie powinna z moim SE chodzic. Jak wsadzam karte do telefony wyskakuje odrazy Disk Corrupt i nic sie nie da zrobic, zadne formatowanie nic nie dziala. Po wsadzeniu do czytnika do laptopa karta sie wykrywa, formatuje, kopiuje dane i kasuje.
Czy trzeba ja jakos specjalnie formatowac ??
Moze jakis soft do Sony ??
Pozdrawiam