Witam!
Potrzebuję stworzyć formularz tabele bądź coś w tym rodzaju (nawet nie wiem co będzie najlepsze).
ma to wyglądać mniej więcej jak na górze tylko większa ilość pozycji.
Założenia:
- musi to być proste (ma to obsługiwać starsza osoba)
- musi zachować formę która odrazu po wpisaniu była by do wydruku
- jeśli to możliwe żeby rodzaj wybranej opcji nie był drukowany
- tak aby wpisane dane tekstowe były niezależne od wpisanych danych liczbowych
W czym to najlepiej zrobić? i jak to zrobić?
Pozdrawiam
Łukasz
Potrzebuję stworzyć formularz tabele bądź coś w tym rodzaju (nawet nie wiem co będzie najlepsze).
ma to wyglądać mniej więcej jak na górze tylko większa ilość pozycji.
Założenia:
- musi to być proste (ma to obsługiwać starsza osoba)
- musi zachować formę która odrazu po wpisaniu była by do wydruku
- jeśli to możliwe żeby rodzaj wybranej opcji nie był drukowany
- tak aby wpisane dane tekstowe były niezależne od wpisanych danych liczbowych
W czym to najlepiej zrobić? i jak to zrobić?
Pozdrawiam
Łukasz