Witam mam problem z telewizorem Philips 25pt4103/58 chassis l6.2.
Problem jest następujący po włożeniu wtyczki do gniazdka dioda kontrolna się świeci, ale po włączeniu tv za pomocą pilota jak i za pomocą przycisków z przodu telewizora, telewizor startuje ale nie ma obrazu słychać jak przełącza się kanały, dźwięk jest ledwo słyszalny niekiedy potrafi wskoczyć obraz ale wtedy przestaję reagować na pilota oraz przyciski na tv do tego nie działa dźwięk.
Dźwięk też potrafi niekiedy na chwilę się włączyć.
Po otwarciu tv za uwarzyłem spalone dwa oporniki w miejscu 3929, 3930 po wymianie tych oporników telewizor zachowuję się jak wcześniej dodam jeszcze że oporniki nie spaliły się ponownie, w telewizorze zostały poprawione luty posprawdzałem wszelkie diody, tranzystory itp. może któryś z kolegów miał podobny przypadek z tym tv i się wypowie będę wdzięczny za pomoc.
Problem jest następujący po włożeniu wtyczki do gniazdka dioda kontrolna się świeci, ale po włączeniu tv za pomocą pilota jak i za pomocą przycisków z przodu telewizora, telewizor startuje ale nie ma obrazu słychać jak przełącza się kanały, dźwięk jest ledwo słyszalny niekiedy potrafi wskoczyć obraz ale wtedy przestaję reagować na pilota oraz przyciski na tv do tego nie działa dźwięk.
Dźwięk też potrafi niekiedy na chwilę się włączyć.
Po otwarciu tv za uwarzyłem spalone dwa oporniki w miejscu 3929, 3930 po wymianie tych oporników telewizor zachowuję się jak wcześniej dodam jeszcze że oporniki nie spaliły się ponownie, w telewizorze zostały poprawione luty posprawdzałem wszelkie diody, tranzystory itp. może któryś z kolegów miał podobny przypadek z tym tv i się wypowie będę wdzięczny za pomoc.