Witam. Mam odtwarzacz DVD Manta 001, instrukcja podaje że czyta on formaty DVD/DVD-R/ DVD-RW/ CD-R/CD-ROM/CD-RW..... Kupiłem nagrywarke DVD Manta-029 i postanowiłem przegrać wszystkie kasety z domowej kolekcji . Nagrywarka obsługuje wszystkie formaty , nagrałem płyty DVD+R( SONY). Po przegraniu kaset zorjentowałem się że odtwarzacz nie czyta + , ale spróbowałem i wszystko działa. Pomyślałem że sprzęt jest tej samej firmy i dlatego płyty działają, ale mam też kilka starych nagrywanych na komputerze , część jest w +, a kilka - i nigdy nie było z nimi problemów. Jak to jest z tymi formatami ?