Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kolumny Hollywood ?? Czy to jest oplacalne za ta cene ??

mar230 23 Jan 2007 22:23 4630 8
    mar230
    Level 13  
    Witam chce kupic 2 kolumny estradowe firmy hollywood ale nie wiem czy sie oplaca co o ty myslicie jest to godne uwagi jak za ta cene. Jak to wyglada z jakoscia tych kolumn czy ktos moze sie wypowiedziec. Nie bede raczej ich stosowal do naglosnien sal czy cos w tym stylu poprostu zastosowanie domowe lubie glosna muzke :P Posiadam dapa 1200 vintage czy da on sobie rade z tymi kolumnami ??

aha linkow z allegro nie mozna dawac podobno wiec prosze tam wpisac *NÓWKI KOLUMNY ESTRADOWE *ROCKI IT *38cm BASS !!

Prosze o wasze zdanie a moze macie jakies inne ciekawe propozycje ale nie przekraczajace 600zl

pozdrawiam
    Ky$sio
    Level 17  
    juz bym wolal eltrony 100 niz te hollywody a za 600 zl moze jakies uzywki LDM/EL ESTRA
    pozdrawiam
    mar230
    Level 13  
    Prosze o jakies linki albo co mam wpisac w allegro ??

Wiem kazdy mi powie uzywane ale jak sie szuka cos konkretnego to prwde mowiac na allegro nic nie ma !!

A nie moge czekac na okazje bo potrzebuje juz teraz jakis kolumny!
    mar230
    Level 13  
    Nie to przekracza moje finanse.

Moze cos innego ! mozeby byc jedna a dobra
    bartekmaciesza
    Level 14  
    jakis czas temu myślałem o hollywoodach jako tanich nadstawkach do wokalu i keyboardów, ale szybko z tego pomyslu zrezygnowałem, jest to mówiąc krótko "kał" basowy na "kaloszu" wysoki piezo, nigdy ci to nie da 96db ani nawet 90

nie lepiej jest coś samemu zrobić, albo kupić eltrony i bedzie głośniej i ładniej
    Ky$sio
    Level 17  
    no w sumie mogl bys zrobic 2x12 na tonsilu 30/50 albo nawet 30/30 wyjdzie taniej niz 600 zl w przyszlosci jakis subik dorobisz i masz ladny zestaw
    jezeli chcesz jedna kolumne to moze cos na celestonie (zdaje sie ze to Truvox-1525)
    koszt to okolo 350~~ zl do tego jakis solidny driverek zawsze pózniej mozesz druga dorobic :| (chociaz ja bym wolal pierwsza opcje)
    pozdrawiam !!
    mollto
    Level 14  
    Ja miałem wyżej wymienione kolumny Elestry,,, całość zrobiona na Beyma.Cena na allegro 900zł za pare więc myślę że bardzo dobra, jedna taka nowa kosztuje około 1800 zł .
    Tylko brać.
    Stary moje zdanie jest takie-lepiej dołóż pare zł bo potem będziesz żałował że kupiłeś taki shittt jak hollywood...

Pozdro
    Michal Sz
    Level 12  
    Witam.....
    Po pierwsze masz zamocną końcówke, która popalisz wszystkie badziewne kolumy holllywod itp..Kup uzywane elestry lub cos w tym stylu.. http://www.allegro.pl/item159427486_2_kolumny_estadowe_elesta_tanio_.html -to bym brał ale to tez napewno lepsze od tych badziewi choc cena troszke wysoka
    http://www.allegro.pl/item159640152_2_szt_tonsil_dtx_250_250_w_zadbane_100_sprawne.html to chyba narazie na tyle....

POZDRAWIAM!!!!!!