Mianowicie ma taki problem...Jak zmostkować tego wzmaka aby grał na 2X stereo??nigdy nie zajmowałem sie car audio...i szkoda właśnie bo nie wiem zbytnio jak to zrobic...mam kombiaka escorta..niestety głośniki z tyłu to lipa...wrzuciłem tubkę 2x20cm(nie wiem ile to ma mocy ale gra na 4Ω ,może będzie trzeba to zamienić czymś innym)radyjko to sony cdx gt 410u 4x50...w sumie to ciągnie na tej skrzynce...ale...chiałbym zrobic to inaczej..mianowicie urzyć mocy radia(przedni kanał) do zasilenia przodu..a tył(tylny kanał) chciałbym wpakować tylko w gwizdki no a bas wycisnąć z tego zmostkowanego kenwooda. - ...załączam kawałek manuala z parametrami wzmacniacza którego wygrzebałem gdzieś w necie.
Myslałem zeby wykorzystac dwa kanały A i B zmostkowane a sygnał z radia podać na wejscie A lewe i wejscie B prawe
Bo jest opcja przełączenia na aby grało A i B naraz..czy tak pójdzie??
Jak to podłączyć??? konkretnie znaczy sie gdzie wpiąć kable w terminal(patrz również załącznik)???
Moze ktoś pomoze mi sie z tym uporać.Dziękuje bardzo i pozdrawiam>>> Damian
Myslałem zeby wykorzystac dwa kanały A i B zmostkowane a sygnał z radia podać na wejscie A lewe i wejscie B prawe
Bo jest opcja przełączenia na aby grało A i B naraz..czy tak pójdzie??
Jak to podłączyć??? konkretnie znaczy sie gdzie wpiąć kable w terminal(patrz również załącznik)???
Moze ktoś pomoze mi sie z tym uporać.Dziękuje bardzo i pozdrawiam>>> Damian