Witam. Chassis A02E. Po kilku minutach pracy zwęża się obraz po 3-4cm z każdej strony. Napięcie na linii stabilne. Wymienione kondensatory w modulatorze diodowym. Jak schłodzę diody to powraca do odpowiednich wymiarów. Nie mam co podstawić za te diody, muszę je zamówić. Jakieś rady?Jakie szanse że to jedna z diod?Czy może trafo? Może ktoś już to przerabiał?Proszę o pomoc. Pozdrawiam