Witam tv jak w temacie chassis A10E AA problem jest taki że czasami robi się za szeroki obraz na chwilę i wraca do normalnego stanu, albo wycina na bokach obraz w kształcie trójkąta. Napięcia ok, kondensatory na wysokim wymienione wraz z "lizakiem" pod względem zimnych lutów. Może jakies inne sugestie bo straciłem już koncepcję do niego. I co jeszcze zauważyłem to robi się to raczej po nagrzaniu.