Mam w mpracy neostradę TP.s.a podlączoną z pomocą urządzenia livebox,trzy komputery nr1 z win.xp podłączony za pomocą wi-fi i dwa z win.98 podłączone za pompcą kart sieciowych i kabla ethernet.W każdum komp.jest nie zależny internet i to plus.W komp.nr 2 i 3 zrobiłem mapowanie dysku sieciowegoi wcelu wzajemnej wymiany plików miedzy komputerami.
/dysk sieciowy F scieżka komputer1 \C:.Komputery się widzą ale przesyłanie plików i wspłużytkowanie programów dziaiła bardzo wolno.Nawet do 40/60 sekund.W każdym komputerz w otoczeniu sieciowym widać dwa pozostałe i ich udostępnione dyski.Ale wszystko dziła bardzo wolno jeżeli chodzi o sieć internet o.k.>Jak temu zaradzić?
/dysk sieciowy F scieżka komputer1 \C:.Komputery się widzą ale przesyłanie plików i wspłużytkowanie programów dziaiła bardzo wolno.Nawet do 40/60 sekund.W każdym komputerz w otoczeniu sieciowym widać dwa pozostałe i ich udostępnione dyski.Ale wszystko dziła bardzo wolno jeżeli chodzi o sieć internet o.k.>Jak temu zaradzić?
Moderowany przez jankolo:Przeniosłem z działu Komputery Hardware