Witam to jest taka maszyna,mi też zmienia słowa,a że mam problemy z "orto" to potem sam nie wiem czy dobrze czy źle

,a do sprawy.Tak jak
kol.mirko66b pisał,ja dopowiem tylko,że jak dotkniesz gorącym grotem lutownicy zimny lut lekko zadymi i otworzy się krater,i zobaczysz czarna nóżkę elementu,najczęściej bo nieoczyszczona,z warstwy tlenku cyny,lecz potem łapiąc kontakt iskrzyła = i jakiś czas np. TV działał.Jeszcze mozesz mieć co innego(to nie dotyczy wątku który założyłeś) a typu uszkodzeń mechanicznych = najgorszych z możliwych!, pęknięcie ścieżki pod wpływem temperatury!,zdarza się to jeśli płyta sprzętu jest wykonana z kiepskiego laminatu!,folia miedziana przyklejona klejem epoksydowym,rozszerza się szybciej niż klej i laminat,powodując jego odkształcenie i naprężenia mechaniczne płyty,co z kolei demoluje samą ścieżkę.Raz jedyny udało mi się naprawić monitor = z którym chłopaki z serwisu nie dali sobie rady(a może nie warto było) = wywalono pudło na śmietnik,ja zabrałem ale mam
lupę zegarmistrzowską z uchwytem własnej konstrukcji na okulary,i udało się

!
pozdrawiam