Jestem nowy na tym forum. szukałem tu długo na ten temat i nic. choć może ten temat tu gdzieś jest ()pomóżcie . chciałbym zacząć przygodę z modelami robotów() które jak na razie mogą być tak na prawdę prostymi samochodzikami. Jest tu paru niezłych gości a więc : OD CZEGO ZACZĄĆ (jakąś książka , prosty plan jakiegoś super łatwego samochodzika , na silniczek elektryczny)() ale w końcu to wy jesteście w tym ekspertami, proszę pomóżcie.
PS: mam 13lat i choć może im wcześniej tym lepiej, to wytłumaczcie to dobrze. DZIEKI
Post był raportowany.
(!!) – ozdobnik ? -- > REGULAMIN.
Popraw błędy --> REGULAMIN. [hefid]
PS: mam 13lat i choć może im wcześniej tym lepiej, to wytłumaczcie to dobrze. DZIEKI
Post był raportowany.
(!!) – ozdobnik ? -- > REGULAMIN.
Popraw błędy --> REGULAMIN. [hefid]