Witam!
mam w posiadaniu uszkodzona końcówkę mocy z R5412 oraz transformator,
jak myślicie czy jeżeli pod transformator nie było nic innego podłączonego to czy wtedy dało by się z tej końcówki wyciągnąć więcej mocy (jeśli tak to ile?) wymieniając tranzystory końcowe na mocniejsze i ew. jeszcze jakieś inne elementy?
chciałbym zbudować taką końcówkę ponieważ mam sprawnego Radmora 5412 i nie chce cały czas go brać na imprezy no i moc troche za mała.
mile widziane wszystkie sugestie
Pozdrawiam!
mam w posiadaniu uszkodzona końcówkę mocy z R5412 oraz transformator,
jak myślicie czy jeżeli pod transformator nie było nic innego podłączonego to czy wtedy dało by się z tej końcówki wyciągnąć więcej mocy (jeśli tak to ile?) wymieniając tranzystory końcowe na mocniejsze i ew. jeszcze jakieś inne elementy?
chciałbym zbudować taką końcówkę ponieważ mam sprawnego Radmora 5412 i nie chce cały czas go brać na imprezy no i moc troche za mała.
mile widziane wszystkie sugestie
Pozdrawiam!