Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zabudowa bagażnika+sub+wzmacniacz (Peugeot 306 kombi)

jareki007 31 Sty 2007 11:16 1241 2
  • #1 31 Sty 2007 11:16
    jareki007
    Poziom 17  

Witam!
    Chcałbym wmontować sobie suba do bagażnika Peugeota 306 w sposób taki jak tu: http://www.extremecaraudio.pl/Zabudowy/XsaraB.htm
    Skrzynię myslę, że mogę sam zrobić, pytanie jest takie: jaki sub i wzmacniacz tak do 300 zł? mam radio Pioneer deh-1530r z przodu phonocar-y y-line 16 + tweetery phillipsa. Nie wiem dokładnie jaką objętość skrzyni (myslę tu o zamkniętej) moge uzyskać z takiej wnęki i czy taki jej nieregularny kształt (aby maksymalnie wykorzystać objetość) jest odpowiedni. Wiem, że za te pieniądze nie zrobię super zestawu ale tez nie wymagam super fajerwerków, chciałbym żeby dobrze grało i nie trzeszczało. A może dałoby się to zasilić z radia? Miałbym na nim dwa wolne kanały po 25 W RMS ale nie ma tam mofsetu i nie wiem czy wogóle jest jakaś możliwość zmostkowania a po drugie czy wogóle mocy starczy? Co polecacie?

• #2 31 Sty 2007 16:15
    crazy_88
    Poziom 42  

za 300 zlotych to nie spodziewaj sie cudow jak chcesz dobre audio to najtaniej wyjdzie ci carpower hbp602 i stx ap ale musisz sam skladac skrzynie

• #3 31 Sty 2007 16:24
    jareki007
    Poziom 17  

Czytałem na forum o tym sprzęcie ale razem juz jes ponad 500 zł a jeszcze kable, no i sama skrzynka... nie da się coś tańszego znaleźć? Nie chciałbym się naciąć na jakiś kompletny badziew...

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME