Kolega kupil tuner TV do komputera na PCI.
Podpielismy go wlozylismy kabel do anteny siatkowej zainstalowalimy sterowniki, oprogramowanie, wybralismy tryb PAL dla polski.
Tak stan wykryl kilka programow jednak w podgladzie jest czarny ekran, czy ktos moze wie co z tym zrobic ?
Podpielismy go wlozylismy kabel do anteny siatkowej zainstalowalimy sterowniki, oprogramowanie, wybralismy tryb PAL dla polski.
Tak stan wykryl kilka programow jednak w podgladzie jest czarny ekran, czy ktos moze wie co z tym zrobic ?
Moderowany przez TONI_2003:Zmieniłem i poprawiłem temat postu!