logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

CTCSS do pracy z SR6G. Czy jest czynny? Częstotliwość subtonu.

theo23 02 Lut 2007 20:17 1733 1
REKLAMA
  • #1 3520355
    theo23
    Poziom 14  
    Posty: 165
    Pomógł: 6
    Ocena: 25
    Witam. Dawno nie słyszałem tego przemiennika . Czy jest aktualnie czynny , oraz jaka jest częstotliwość subtonu ? ( słyszałem , że taki wprowadzono ) . vy 73 ! Jacek
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3520439
    sq6ade
    Poziom 40  
    Posty: 6855
    Pomógł: 482
    Ocena: 285
    Jest nieczynny z powodu wygaśnięcia licencji. Subton wszystkich RPT w tej okolicy to 94,8Hz.
REKLAMA