Witam mam neo 1mb używam programu bearshare do ściągania plików gdy np ściągam plik który ma 700mb pisze czas ściągania 10h jest to niemożliwe przy tej prędkości co mam. Proszę o pomoc jak skonfigurować bearshare. Albo proszę podać przykład jakiegoś dobrego programu który w miare szybko by ściągał pliki z p2p