Witam mam internet radiowy 1024/1024 kbps
dostawca dał mi konfigurację w której muszę w opcje internetowe -> połączenia -> ustawienia sieci lan -> dać serwer proxy jednak zauważyłem że bez zaznaczania tego internet działa mi ponad 2x szybciej (ściaga mi pliki z szybkością 250 - 300 kB co dziwne i bardzo przydatne) ale tylko na stronach.
Na P2P (w moim przypadku bearshare) szybkość jest max 128 kB.
Czy można to jakoś ominąć aby na p2p prędkość była taka jak na http??
dostawca dał mi konfigurację w której muszę w opcje internetowe -> połączenia -> ustawienia sieci lan -> dać serwer proxy jednak zauważyłem że bez zaznaczania tego internet działa mi ponad 2x szybciej (ściaga mi pliki z szybkością 250 - 300 kB co dziwne i bardzo przydatne) ale tylko na stronach.
Na P2P (w moim przypadku bearshare) szybkość jest max 128 kB.
Czy można to jakoś ominąć aby na p2p prędkość była taka jak na http??