Witam
Mam taki dziwny problem, że płyta jakby nie wstawała. Tzn. sprawdzałem to na dwóch zasilaczach i jest tak, że jak na samych zasilaczach podepnę cdrom czy dysk to pracują, ale jak podepnę taśmę pod gniazdo ide to już jest zero reakcji. Nie świeci dioda od pracy dysku, zielona dioda power też nie świeci. Nawet nie wiem czy działa przycisk power, bo też nie ma żadnej reakcji. Proszę o jakieś podpowiedzi. Czy to jest uwalona płyta?
Mam taki dziwny problem, że płyta jakby nie wstawała. Tzn. sprawdzałem to na dwóch zasilaczach i jest tak, że jak na samych zasilaczach podepnę cdrom czy dysk to pracują, ale jak podepnę taśmę pod gniazdo ide to już jest zero reakcji. Nie świeci dioda od pracy dysku, zielona dioda power też nie świeci. Nawet nie wiem czy działa przycisk power, bo też nie ma żadnej reakcji. Proszę o jakieś podpowiedzi. Czy to jest uwalona płyta?