Potrzebuje takie napiecie poniewaz chcial bym zasilac sobie wkretarke akumulatorowa z kabla. Jak zrobic cos zeby w prosty i tani sposób to zrobic?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamdanielkk napisał:To co może dostarczyć 7812 to może być troszkę za mało na potrzeby wkrętarki . Trzeba było by zmierzyć prąd pobierany przez tą wkrętarkę pod obciążeniem . Z tą stabilnością też bym nie przesadzał ..... stablizator 7812 ktory Da Ci 12V stabilnego DC.....