Witam!
Ostatnio kiedy ściągałem bajki dla mojego dziecka musialem wykonac reset komputera, ponieważ system się zawiesił. Jak się potem okazało, pliki które aktualnie ściągał zostały utracone; nie ma ich na liście pobieranych.
Czy jest możliwośc wrzucenia ich z powrotem no tę listę bez zaczynania tego od nowa? Miałem ściągnięte około 300 MB.
Gdy przegladałem katalogi, w którym zainstalowany jest proram, odnalazłem folder, w którym zapisywane były nieściągnięte do końca pliki, byc może da sie z tym coś zrobic. Kiedy próbuje odnaleźc w szukanych plik, który wczesniej pobierałem, niestety zaczyna znowu od zera.
Damy rade?
Pozdrawiam
Ostatnio kiedy ściągałem bajki dla mojego dziecka musialem wykonac reset komputera, ponieważ system się zawiesił. Jak się potem okazało, pliki które aktualnie ściągał zostały utracone; nie ma ich na liście pobieranych.
Czy jest możliwośc wrzucenia ich z powrotem no tę listę bez zaczynania tego od nowa? Miałem ściągnięte około 300 MB.
Gdy przegladałem katalogi, w którym zainstalowany jest proram, odnalazłem folder, w którym zapisywane były nieściągnięte do końca pliki, byc może da sie z tym coś zrobic. Kiedy próbuje odnaleźc w szukanych plik, który wczesniej pobierałem, niestety zaczyna znowu od zera.
Damy rade?
Pozdrawiam