WIN 98 nie rozpoznaje tego pena.Czy przekopiowanie sterownika [jakiego?] z XP [sytem32-drivers] pomoże?Mam dostęp tylko u kolegi do XP.Nie sprawdzałem jeszcze czy u niego odczyta.pozdrawiam.jomek
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamjomek78 napisał:- bardzo chętnie poczytamyZadałem konkretne pytanie.Jestem w bibliotece i jak mam przenieść sterownik?Spróbuję ściągnąć i w totalu podzielić i poprzenosić na dyskietkach.O efektach napiszę.pozdrawiam.jomek