Mam do wyboru
nokia 3250 i 5300 , n70
se k800i ale podobno się często psują
w900i ale nie znam tela
POMOCY:
nokia 3250 i 5300 , n70
se k800i ale podobno się często psują
w900i ale nie znam tela
POMOCY:
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam