Witam wszystkich,
dostałem takie oto zadanie domowe i nie mam zielonego pojęcia jak sobie z nim poradzić. Ma może ktoś jakieś wskazówki dla początkującego ?
Oto zadanie:
Narysuj ch-ke statyczną regulatora P, jeśli
a) Xp= 200% , Pp= 60kPa
b) Xp=150%, Pp=70kPa
c) Xp=30%, Pp=80kPa
Pp - punkt pracy
Px0 - Px = -20 do 20 kPa - zakres zmian sygnału
Za wszelką pomoc dziękuje serdecznie.
Pozdrawiam
dostałem takie oto zadanie domowe i nie mam zielonego pojęcia jak sobie z nim poradzić. Ma może ktoś jakieś wskazówki dla początkującego ?
Oto zadanie:
Narysuj ch-ke statyczną regulatora P, jeśli
a) Xp= 200% , Pp= 60kPa
b) Xp=150%, Pp=70kPa
c) Xp=30%, Pp=80kPa
Pp - punkt pracy
Px0 - Px = -20 do 20 kPa - zakres zmian sygnału
Za wszelką pomoc dziękuje serdecznie.
Pozdrawiam