logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak narysować charakterystykę statyczną regulatora P dla różnych Xp i Pp?

Rogus 08 Lut 2007 18:54 1253 1
REKLAMA
  • #1 3545075
    Rogus
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Witam wszystkich,
    dostałem takie oto zadanie domowe i nie mam zielonego pojęcia jak sobie z nim poradzić. Ma może ktoś jakieś wskazówki dla początkującego ?
    Oto zadanie:

    Narysuj ch-ke statyczną regulatora P, jeśli
    a) Xp= 200% , Pp= 60kPa

    b) Xp=150%, Pp=70kPa

    c) Xp=30%, Pp=80kPa

    Pp - punkt pracy

    Px0 - Px = -20 do 20 kPa - zakres zmian sygnału

    Za wszelką pomoc dziękuje serdecznie.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 3552220
    Rogus
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Z zadaniem już sobie poradziłem, dzięki.
REKLAMA