Witam
Dzisiaj klient przyniósł mi ten telefon do ściągnięcia simlocka i wgrania polskiego menu. Czy da radę to zrobić DMtoolem? Czy jest w ogóle polak pod to? Czy mogę tam ewentualnie wrzucić softa z jakiegoś innego podobnego modelu? Czy ktoś już to robił? Wiem że Ultima to robi ale niestety jedynie dysponuję Smart-Clipem.
z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Michał
Dzisiaj klient przyniósł mi ten telefon do ściągnięcia simlocka i wgrania polskiego menu. Czy da radę to zrobić DMtoolem? Czy jest w ogóle polak pod to? Czy mogę tam ewentualnie wrzucić softa z jakiegoś innego podobnego modelu? Czy ktoś już to robił? Wiem że Ultima to robi ale niestety jedynie dysponuję Smart-Clipem.
z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Michał